Przybijamy stopy betonowe do podłoża , co dodatkowo usztywnia panel i w połączeniu z podparciem każdego słupka czyni konstrukcję bardziej stabilną i odporną na bardzo silne wiatry.
TEL:+48 500 232 247
Ogrodzenia budowlane - PPHU REMUS


Tymczasowe ogrodzenia budowlane przestawne REMUS CLEVER - cena 96 zł/mb netto

UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego pełnego (gratis) - można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane! - można zaoszczędzić 2000 zł!!!brama wjazdowa ogrodzeń budowlanych

Firma REMUS – poleca swoje produkty:


Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne Remus CLEVER- standardowa wysokość 2m


Cena kompletnego ogrodzenia budowlanego zawiera:
 • panel ogrodzeniowy CLEVER o długości 2,5m i wysokości 2,0m, wytworzony z blachy trapezowej TKR18 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku, do której przykręcono słupki z profila hutniczego prostokątnego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo,
 • podpora ogrodzenia budowlanego pełnego wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo
 • obejma łącząca sąsiadujące panele ogrodzeniowe i podporę, ocynkowana ogniowo
 • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła ogrodzeniowe i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
 • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
 • szpilka podpory o długości 80cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca podporę do gruntu
 • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.  ogrodzenie budowlane Remus Clever


  Kup sobie SPOKÓJ!!!

  Odpowiednia sztywność przęsła tego ogrodzenia budowlanego tymczasowego zapewniona jest dzięki dużej liczbie i 18mm wysokości fali blachy trapezowej, która dla dodatkowego usztywnienia przykręcona jest z 20 cm zakładem na środku panela do słupków, wkładanych do stopy betonowej. Słupki sąsiadujących paneli ogrodzenia budowlanego tymczasowego są u góry połączone razem z podporą przy pomocy obejmy, dzięki czemu jeśli będzia taka potrzeba, panele można zamocować na różnych wysokościach względem siebie, co pozwala łatwo zrobić uskoki przez co dopasowuje się ogrodzenie budowlane tymczasowe do nierówności terenu i co pozwala na usztywnienie ogrodzenia budowlanego dokładnie w pionie. Zastosowanie uchwytów w formie opasek słupka zapewnia pewne mocowanie i uniemożliwia rozginanie uchwytów i wyrwanie panela przez wiatr.

  Kup sobie WYGODĘ!!!

  Dzięki wykorzystaniu szpilek stopy betonowej mogliśmy zredukować jej ciężar do 25kg, więc może ją z łatwością udźwignąć jeden człowiek, a jest stabilniejsza od swoich o wiele cięższych odpowiedników w wyrobach konkurencji. Ma to również ogromne znaczenie podczas transportu ogrodzeń budowlanych. Solidne szpilki powodują że, stopy betonowe są stabilnie przytwierdzone do gruntu co zapewnia bardzo sztywne mocowanie przęsła ogrodzenia budowlanego , a przy zamocowaniu podpór dla każdego przęsła ogrodzenia tymczasowego gwarantujemy bardzo dużą stabilność i wytrzymałość ogrodzenia tymczasowego przenośnego na nawet bardzo silne wiatry.

  ogrodzenia tymczasowe Remus Clever ogrodzenia przenośne Clever ogrodzenia przestawne pełne


  Kup sobie KOMFORT!!!

  Ogrodzenie budowlane przestawne Remus CLEVER zapewnia bardzo szczelne ogrodzenie budowy. Panele ogrodzenia przenośnego bardzo dokładnie do siebie przylegają, więc nie ma możliwości zajrzeć na plac budowy, ani tym bardziej dostępu do uchwytów montażowych, co zapobiega otwarciu ogrodzenia przenośnego od zewnątrz przez osoby niepowołane. Ostra górna krawędź blachy również działa na potencjalnych intruzów zniechęcająco.

  ogrodzenia budowlane pełne


  Kup sobie PEWNOŚĆ!!!

  Konstrukcja produkowanych przez nas ogrodzeń budowlanych w całości jest ocynkowana ogniowo, a stosowana na wypełnienie blacha trapezowa jest antykorozyjnie zabezpieczona alucynkiem, co powoduje, że ogrodzenia tymczasowe Remus CLEVER przez wiele lat będą służyły Państwu zapewniając niezmienne wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie!!!

  ogrodzenie budowlane pełne


  Aluzink AZ150 to powłoka antykorozyjna będąca stopem w 55% aluminium, 43,4% cynku z 1,6% krzemu.

  Blacha pokryta alucynkiem posiada następujące zalety:
  - łatwiej poddaje się tłoczeniu
  - jest bardziej odporna na korozję niż blacha ocynkowana
  - na ciętych brzegach posiada katodową ochronę antykorozyjną
  - jest bardziej odporna na wysokie temperatury - do 315°C (iskry ze szlifowania, spawania itp.)

  Dbamy o KAŻDEGO KLIENTA!!!

  Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, za niewielką dopłatą wykonujemy również ogrodzenia budowlane tymczasowe wypełnione blachą o dowolnym, dostępnym na rynku kolorze. Po podaniu numeru koloru z palety RAL szybko otrzymacie Państwo dokładną wycenę!!!
  Dzięki temu, że posiadamy zawsze zapas magazynowy, wiele zamówień możemy zrealizować "od ręki". Przy nawet nietypowych zamówieniach gwarantujemy szybki termin realizacji i transport na korzystnych warunkach!!!

  Tymczasowe ogrodzenia budowlane Remus CLEVER na placu budowy.

  Ogrodzenia budowlane Clever w Kielcach  Ogrodzenia budowlane pełne obok Brukbetu w Kielcach  Ogrodzenia budowlane pełne Clever - uchwyt podpory  Ogrodzenia tymczasowe pełne Clever ustawione na łuku pod górę  Ogrodzenia tymczasowe pełne Clever z bramą wjazdową.  Ogrodzenia Tymczasowe pełne w Piotrkowie Trybunalskim  Ogrodzenia tymczasowe pelne Clever zabezpieczające głębokie wykopy.  Ogrodzenia tymczasowe pełne Remus Clever na miękkim gruncie. 

 • Copyright by PPHU REMUS -ogrodzenia budowlane pełne tymczasowe Wszystkie prawa zastrzeżone.
  2003-2012