+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

 

1. Ile miejsca zajmują spakowane ogrodzenia budowlane tymczasowe na samochodzie?
Przęsła układamy poziomo. Wymiary takiej paczki są uzależnione od wielkości paneli: 2000x2500x… lub 2000x2440x… gdzie wysokość paczki zależy od ilości przęseł ogrodzeniowych. Maksymalnie w jednej paczce można ułożyć 20 paneli CLEVER co daje wysokość 1500 lub 40 paneli PREMIO 1600 mm. W razie potrzeby można na dole położyć stopy betonowe, a na nich podpory, co spowoduje, że wysokość paczki odpowiednio się zwiększy.

 

2. Jak zamówione ogrodzenia budowlane przenośne będą do mnie dostarczone?
Ogrodzenia budowlane przenośne wysyłamy firmami spedycyjnymi. Wcześniej uzgadniamy dokładny termin (na godzinę) i miejsce dostawy, oraz osobę upoważnioną do odbioru towaru w imieniu zamawiającego. Odbiorca zapewnia rozładunek, do czego potrzeba co najmniej 4 osoby (dwie na samochodzie i dwie na ziemi). Istnieje również możliwość odbioru własnym transportem.

 

3. Jakie są terminy realizacji zamówień?
Jeśli zamawane ogrodzenia budowlane tymczasowe posiadamy aktualnie w magazynie – możemy je wysłać zaraz po załatwieniu transporu czyli max. w ciągu 2 dni. Jeśi zamawianych tymczasowych ogrodzeń budowlanych nie posiadamy na stanie magazynowym, to okres oczekiwania trwa zwykle nie dłużej niż 2 tygodnie.

 

2. Ile kosztuje dostawa ogrodzeń budowlanych?
Ogrodzenia budowlane przenośne wysyłamy firmami spedycyjnymi. Aktualnie stawka kształtuje się w granicach 4 zł za 1 km netto. Kilometry liczy się w jedną stronę z Radomia do odbiorcy. Przy większych zamówieniach ogrodzenia tymczasowe mogą być dostarczone na nasz koszt.

 

2. Co uwzględnia cena 1 metra bieżącego ogrodzenia?
W cenie 1 metra bieżącego ogrodzenia budowy uwzględniono wszystkie potrzebne komponenty do ustawienia takiego ogrodzenia tymczasowego. Nie trzeba niczego dokupywać. Przy zamawianiu ogrodzeń budowlanych należy tylko pamiętać, aby zamawiana ilość ogrodzenia przestawnego była podzielna przez długość przęsła, czyli zamawiany odcinek ogrodzenia budowlanego przestawnego zawierać musi jakąś liczbę całych paneli, oraz do każdego osobnego odcinka ogrodzenia budowy należy uwzględnić tzw. “zerową” stopę, podporę, szpilki i uchwyt.

 

2. Czy można kupić poszczególne elementy, z których zbudowane jest ogrodzenie budowy?
W razie takiej potrzeby można dokupić brakujące detale ogrodzeń budowlanych, należy jednak wcześniej wszystko uzgodnić telefonicznie.

 

2. Ceny podawane są za metr czy za sztukę?
Ceny tymczasowych ogrodzeń budowlanych podajemy za 1 metr bieżący kompletnego ogrodzenia uwzględniając wszystkie elementy potrzebne do ustawienia ogrodzenia budowy. Dzięki temu kupujący ma możliwość porównania ceny od różnych dostawców. Ceny za panel mogły by być mylące, bo trzeba uwzględnić różnice w długości paneli różnych dostawców. Ceny poszczególnych detali wchodzących w skaład ogrodzenia budowlanego pełnego podane są za sztukę.

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64