+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Ogrodzenia blaszane REMUS PREMIO

  UWAGA PROMOCJA!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb ogrodzeń blaszanych Remus Premio otrzymacie bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie blaszane Remus Premio!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Tymczasowe ogrodzenia blaszane Remus PREMIO- standardowa wysokość 2m 

Cena kompletnego ogrodzenia blaszanego Remus Premio zawiera: 

  • panel ogrodzeniowy o długości 2,44m i wysokości 2,0m. Jest to rama z hutniczych profili zamkniętych prostokątnych 40x20#2mm jako pionowe słupki, do których są przyspawane 3 poprzeczki z profila hutniczego 30x20#2mm, ocynkowana ogniowo, do której przykręcona jest blacha trapezowa T7 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku
  • podpora wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, stabilizująca płoty blaszane w pionie, ocynkowana ogniowo 
  • obejma łącząca sąsiadujące panele ogrodzeń blaszanych i podporę, ocynkowana ogniowo
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła ogrodzeń blaszanych i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 90cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

 

 

Kupujesz KOMFORT!!!

Ogrodzenia blaszane REMUS PREMIO są naszym najnowszym wyrobem, który posiada wszystkie zalety znane z naszych wcześniej produkowanych ogrodzeń budowlanych pełnych, czyli sztywność konstrukcji ogrodzenia budowlanego pełnego, pewność mocowania do gruntu i stabilność ogrodzenia blaszanego, co gwarantuje odporność tego płotu blaszanego na podmuchy nawet bardzo silnego wiatru. Za sprawą innowacyjnej, nowatorskiej na rynku konstrukcji, te ogrodzenia blaszane można szybko rozstawiać, demontować, przewozić i są łatwe do składowania

Kupujesz SPOKÓJ!!!

Stopy betonowe są pewnie przymocowane do gruntu solidnymi szpilkami wbijanymi w ziemię lub grubymi śrubami wkręcanymi do betonu, co unieruchamia stopę i bardzo stabilizuje wsunięte do niej panele ogrodzeń blaszanych, a dodatkowe podparcie wszystkich przęseł płotu blaszanego gwarantuje wysoką stabilność i to ogrodzenie blaszane budowlane pełne opiera się podmuchom bardzo silnych wiatrów.  Z naszych poprzedzających konstrukcji ogrodzeń blaszanych wykorzystaliśmy wypróbowany, pewny uchwyt podpory w kształcie opasek słupków co zapobiega rozgięciu i uniemożliwia wysunięcie paneli płotu blaszanego na skutek działania wiatru. Opaskę można zamocować w dowolnym miejscu słupka, co umożliwia usztywnienie ogrodzenia blaszanego dokładnie w pionie i pozwala dopasować płoty blaszane do nierówności terenu za pomocą uskoków. 

Kupujesz PEWNOŚĆ!!!

Ogrodzenie blaszane posiada u góry ostre krawędzie blachy, co działa na potencjalnych intruzów zniechęcająco, a dzięki temu, że od zewnątrz nie ma dostępu do śrub mocujących płoty blaszane do podpór, bardzo trudno byłoby odkręcić uchwyt i “otworzyć” ogrodzenie blaszane przez osoby niepowołane. 

Kupujesz WYGODĘ!!!

Dzięki wykorzystaniu szpilek lub śrub z kołkami rozporowymi do przytwierdzenia stopy betonowej, mogliśmy zredukować jej ciężar do 25kg, więc może ją z łatwością udźwignąć jeden człowiek, a jest stabilniejsza od swoich o wiele cięższych odpowiedników w płotach blaszanych produkowanych przez  konkurencję. Dzięki temu, że nasze ogrodzenia blaszane tymczasowe bardzo szybko można ustawiać i demontować, oraz są odporne na działanie silnych wiatrów, możemy zaoszczędzić cenny czas. Wystające poprzeczki ułatwiają układanie ogrodzenia blaszanego do transportu i magazynowania, dzięki nim panele ogrodzeń blaszanych tymczasowych leżą równo i stabilnie co ma zasadnicze znaczenie przy przewożeniu ogrodzenia blaszanego na kolejny plac budowy. 

Zadowolenie gwarantowane!!!

W naszej firmie obowiązują najwyższe standardy jakości i trwałości tymczasowych ogrodzeń blaszanych, dlatego konstrukcja płotu blaszanego jest ocynkowana ogniowo, a wypełniająca blacha trapezowa jest zabezpieczona antykorozyjnie alucynkiem, który jest efektywniejszy od ocynku i nadaje panelowi ogrodzenia blaszanego kolor srebrnego metaliku. Będziecie się Państwo cieszyć niezmienną estetyką płotów blaszanych na najwyższym poziomie przez długie lata!!! 

KAŻDY KLIENT JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY!!!

Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, za niewielką dopłatą wykonujemy również ogrodzenia blaszane tymczasowe wypełnione blachą trapezową o dowolnym, dostępnym na rynku kolorze. Po podaniu numeru koloru z palety RAL szybko otrzymacie Państwo dokładną wycenę płotu blaszanego  w wybranym kolorze!!! 
Dzięki temu, że posiadamy zawsze zapas magazynowy płotów blaszanych, wiele zamówień możemy zrealizować “od ręki”. Przy nawet nietypowych zamówieniach ogrodzeń blaszanych gwarantujemy szybki termin realizacji i transport ogrodzenia blaszanego na korzystnych warunkach!!! 

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64