+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Tymczasowe ogrodzenia budowlane przestawne REMUS PREMIO

  UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego (gratis)
można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne Remus PREMIO- standardowa wysokość 2m 

Cena kompletnego ogrodzenia budowlanego pełnego zawiera: 

  • panel ogrodzeniowy o długości 2,44m i wysokości 2,0m. Jest to rama z hutniczych profili zamkniętych prostokątnych 40x20#2mm jako pionowe słupki, do których są przyspawane 3 poprzeczki z profila hutniczego 30x20#2mm, ocynkowana ogniowo po zespawaniu, do której przykręcona jest blacha trapezowa T7 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku
  • podpora wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo
  • obejma łącząca sąsiadujące panele ogrodzeniowe i podporę, ocynkowana ogniowo
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła ogrodzeniowe i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 90cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

 

 

Kupujesz KOMFORT!!!

Ogrodzenia budowlane przestawne REMUS PREMIO są naszym najnowszym wyrobem, który posiada wszystkie zalety znane z naszych wcześniej produkowanych ogrodzeń tymczasowych pełnych, czyli sztywność konstrukcji ogrodzenia budowy, pewność mocowania do gruntu i stabilność ogrodzenia przestawnego, co gwarantuje odporność tego ogrodzenia przenośnego na podmuchy nawet bardzo silnego wiatru. Za sprawą innowacyjnej, nowatorskiej na rynku konstrukcji, te ogrodzenia budowy można szybko rozstawiać, demontować, przewozić i są łatwe do składowania

Kupujesz SPOKÓJ!!!

Stopy betonowe są pewnie przymocowane do gruntu solidnymi szpilkami wbijanymi w ziemię lub grubymi śrubami wkręcanymi do betonu, co unieruchamia stopę i bardzo stabilizuje wsunięte do niej panele ogrodzeń tymczasowych, a dodatkowe podparcie wszystkich przęseł ogrodzenia budowlanego gwarantuje wysoką stabilność i to ogrodzenie budowlane pełne opiera się podmuchom bardzo silnych wiatrów. Z naszych poprzedzających konstrukcji ogrodzeń przestawnych wykorzystaliśmy wypróbowany, pewny uchwyt podpory w kształcie opasek słupków co zapobiega rozgięciu i uniemożliwia wysunięcie paneli ogrodzenia tymczasowego na skutek działania wiatru. Opaskę można zamocować w dowolnym miejscu słupka, co umożliwia usztywnienie ogrodzenia budowlanego dokładnie w pionie i pozwala dopasować ogrodzenie tymczasowe przenośne do nierówności terenu za pomocą uskoków. 

Kupujesz PEWNOŚĆ!!!

Ogrodzenie budowlane posiada u góry ostre krawędzie blachy, co działa na potencjalnych intruzów zniechęcająco, a dzięki temu, że od zewnątrz nie ma dostępu do śrub mocujących ogrodzenia budowy do podpór, bardzo trudno byłoby odkręcić uchwyt i „otworzyć” ogrodzenie budowy przez osoby niepowołane. 

Kupujesz WYGODĘ!!!

Dzięki wykorzystaniu szpilek lub śrub z kołkami rozporowymi do przytwierdzenia stopy betonowej, mogliśmy zredukować jej ciężar do 25kg, więc może ją z łatwością udźwignąć jeden człowiek, a jest stabilniejsza od swoich o wiele cięższych odpowiedników w wyrobach konkurencji. Dzięki temu, że nasze ogrodzenia budowlane tymczasowe bardzo szybko można ustawiać i demontować, oraz są odporne na działanie silnych wiatrów, możemy zaoszczędzić cenny czas. Wystające poprzeczki ułatwiają układanie ogrodzenia przenośnego do transportu i magazynowania, dzięki nim panele ogrodzeń tymczasowych leżą równo i stabilnie co ma zasadnicze znaczenie przy przewożeniu ogrodzenia budowlanego na kolejny plac budowy. 

Zadowolenie gwarantowane!!!

W naszej firmie obowiązują najwyższe standardy jakości i trwałości tymczasowych ogrodzeń budowlanych, dlatego konstrukcja ogrodzenia tymczasowego jest ocynkowana ogniowo, a wypełniająca blacha trapezowa jest zabezpieczona antykorozyjnie alucynkiem, który jest efektywniejszy od ocynku i nadaje panelowi ogrodzenia budowlanego kolor srebrnego metaliku. Będziecie się Państwo cieszyć niezmienną estetyką ogrodzeń tymczasowych pełnych na najwyższym poziomie przez długie lata!!! 

KAŻDY KLIENT JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY!!!

Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, za niewielką dopłatą wykonujemy również ogrodzenia budowlane tymczasowe wypełnione blachą o dowolnym, dostępnym na rynku kolorze. Po podaniu numeru koloru z palety RAL szybko otrzymacie Państwo dokładną wycenę!!! 
Dzięki temu, że posiadamy zawsze zapas magazynowy, wiele zamówień możemy zrealizować „od ręki”. Przy nawet nietypowych zamówieniach ogrodzeń tymczasowych gwarantujemy szybki termin realizacji i transport ogrodzenia budowy na korzystnych warunkach!!! 

Kontakt

Warszawska 64 Radom 26-600

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl