+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Ogrodzenia budowlane tymczasowe przenośne REMUS CLEVER EKO

  UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego (gratis)
można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne Remus CLEVER EKO- standardowa wysokość 2m


W cenie sprzedawanego kompletu jest:

  • panel ogrodzeniowy CLEVER EKO o długości 2,6m i wysokości 2,0m, wyprodukowany z blachy trapezowej T12 o grubości 0,5mm niecynkowanej, z powłokąą malarską, w kolorach szary metalik lub biały (druga strona farba podkładowa)w II gatunku, do której przykręcono słupki z profila hutniczego prostokątnego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo,
  • podpora, która usztywnia ogrodzenie budowlane pełne w pozycji pionowej, wykonana z zamkniętego prostokątnego profila hutniczego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo,
  • obejma która łączy dwa sąsiadujące panele ogrodzenia tymczasowego pełnego i podporę, ocynkowana ogniowo
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na szpilkę, otwór 50x30mm na panel ogrodzenia budowlanego, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 80cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca podporę do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

Kupujesz SPOKÓJ!!!

Sztywność panelu tego ogrodzenia tymczasowego zapewnia odpowiednia wysokość i gęstość przegięć tarapezowania, a w razie potrzeby dodatkowy profil „U” mocowany z tyłu, na środku panela poprzecznie do lini trapezu. Blachy paneli ogrodzeń tymczasowych są przykręcane do słupków wkładanych do stopy betonowej z zakładem, co jeszcze bardziej ustywnia te ogrodzenia budowlane. Dwa sąsiadujące słupki paneli tego typu ogrodzenia placu budowy są połączone ze sobą i z podporą za pomocą obejmy, co umożliwia zamocowanie paneli ogrodzenia budowlanego względem siebie na różnych wysokościach. Pozwala to w prosty sposób dopasować ogrodzenie budowlane tymczasowe do nierówności terenu przez wykonanie uskoków, oraz umożliwia usztywnienie ogrodzenia budowlanego dokładnie w pozycji pionowej. Dzięki temu, że uchwyty wykonane są w formie opasek słupka zapewniliśmy pewne mocowanie i uniemożliwiliśmy rozginanie uchwytów i wyrwanie panela przez wiatr. 

Kupujesz BEZPIECZEŃSTWO!!!

Kupując u nas ogrodzenie tymczasowe pełne Clever Eko, do każdego panela ogrodzeniowego otrzymasz odpowiedniej długości podporę. Dzięki temu, że jest mocowana u góry panela ogrodzeniowego może wytrzymać dwukrotnie większe siły niż taka podpora mocowana w połowie wysokości panela, spotykana u innych producentów ogrodzeń budowlanych pełntych. Długa pdpora w połączeniu z wytrzymałym uchwytem podpory i solidną szpilką do zamocowania w gruncie powoduje, że mając to ogrodzenie tymczasowe pełne możesz być spokojny nawet podczas naprawdę silnych wiatrów. 

Kupujesz WYGODĘ!!!

Dzięki zastosowaniu szpilki stopy betonowej wbijanej w ziemię, lub solidnej śruby z kołkiem rozporowym do mocowania w betonie czy asfalcie, można było zredukować ciężar stopy betonowej tych ogrodzeń budowlanych do 25kg i teraz taką stopę betonową może z łatwością nosić jedna osoba. Ogrodzenie budowlane stojące w tak przybitej do gruntu lub przykręconej do asfaltu stopie,  jest stabilniejsze od ogrodzeń tymczasowych z o wiele cięższymi stopami betonowymi stosowanymi w wyrobach konkurencji. Mała waga stopy ma ogromne znaczenie podczas transportu ogrodzeń budowlanych. Solidne szpilki czy śruby powodują że, stopy betonowe są stabilnie przytwierdzone do gruntu lub betonu, co zapewnia bardzo sztywne mocowanie przęsła ogrodzenia budowlanego, a przy zamocowaniu podpór dla każdego przęsła ogrodzenia budowlanego tymczasowego gwarantujemy bardzo dużą stabilność i wytrzymałość pełnego przenośnego ogrodzenia budowy na nawet bardzo silne wiatry. 

Kupujesz KOMFORT!!!

Ogrodzenia budowlane tymczasowe Remus CLEVER EKO gwarantują bardzo szczelne ogrodzenie budowy. Panele tego ogrodzenia tymczasowego przenośnego dokładnie przylegają do siebie, co czyni niemożliwym zajrzeć na plac budowy, oraz zamyka dostęp do uchwytów montażowych i zapobiega otwarciu przenośnego ogrodzenia budowy od zewnątrz przez osoby postronne. Ostra górna krawędź blachy również działa na potencjalnych intruzów odstraszająco. 

Kupujesz PEWNOŚĆ!!!

Konstrukcja produkowanych przez nas ogrodzeń budowlanych w całości jest ocynkowana ogniowo, a stosowana na wypełnienie blacha trapezowa w II gatunku jest niecynkowana i jest antykorozyjnie zabezpieczona przez obustronne malowanie. Najczęściej spotykane kolory to różne odcienie bieli i bardzo ładny szary metalik – jak na samochodach. 

Dbamy o każdego klienta!!!

Ogrodzenia budowlane tymczasowe Remus Clever EKO to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na ogrodzenia budowlane w jak najniższej cenie. Każda budowa ma swój budżet i często wykonawcy nie mogą sobie pozwolić na zakupy związane z zapleczem budowy po wygórowanych cenach. Ogrodzenie budowlane Clever EKO dzięki prostocie budowy i zastosowaniu niecynkowanej blachy jest dostępne w bardzo korzystnej cenie. Dzięki zastosowaniu skutecznej metody mocowania ogrodzenia budowlanego pełnego do podłoża stosowanej przez nas dla droższych typów ogrodzeń budowlanych pełnych, jest odporne na nawet bardzo silne wiatry. 

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne Remus CLEVER EKO
na ulicy Piecyka w Warszawie.

Ogrodzenia budowlane Remus CLEVER EKO
przy ul. Ciołka w Warszawie.

Budowlane ogrodzenia tymczasowe pełne Remus CLEVER EKO
na ulicy Woronicza w Warszawie.

Kontakt

Warszawska 64 Radom 26-600

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl