+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Płoty z blachy

  UWAGA PROMOCJA!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego otrzymacie bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Proszę przysłać na nasz adres: biuro@ogrodzeniaremus.pl zapytanie o ofertę, to w krótkim czasie otrzymacie niezobowiązującą Was do niczego wycenę ogrodzenia tymczasowego pełnego dopasowanego na Wasz plac budowy.

Płoty z blachy Remus STACJONARNE- standardowa wysokość 2,0m 


Oferujemy tutaj płoty z blachy Remus STACJONARNE. W cenie kompletu znajduje się: 

  • słupek wykonany z profila hutniczego prostokątnego 60x40x3000#3mm, ocynkowany ogniowo, posiadający daszek z PCV
  • blacha ogrodzeniowa T14 o grubości ok.0,5mm antykorozyjnie zabezpieczona powłoką alucynku
  • wkręty samowiercące do przymocowania blachy do słupków 

Płoty z blachy Remus STACJONARNE stosuje się w sytuacji, kiedy z braku miejsca nie można zastosować podpór tymczasowych ogrodzeń budowlanych pełnych przenośnych, a istnieje potrzeba zasłonięcia placu przed  wzrokiem ciekawskich. 

Płoty z blachy jako typ ogrodzenia budowlanego pełnego przewidziany jest do montażu w miejscu, gdzie nie ma możliwości zastosowania podpór ogrodzenia budowlanego pełnego przenośnego. Płoty z blachy Remus Stacjonarne dzięki zastosowaniu słupków z profila 60x40mm o grubości 3mm i długości 3m są bardzo stabilne i odporne na podmuchy nawet bardzo silnych wiatrów. Zabetonowanie słupka tego płotu z blachy na głębokość 1m gwarantuje bardzo dużą stabilność i sztywność konstrukcji. Blacha ogrodzeniowa jest przykręcana do słupków z dużym zakładem na środku, co dodatkowo usztywnia te płoty z blachy. Blacha ogrodzeniowa ma przetłoczenia o wysokości 14mm, co zapewnia jej odpowiednią sztywność na całej długości panela. Wykonując ten płot z blachy zabetonowuje się słupki co 2metry.  Gwarantuje to, że olbrzymie siły powodowane przez gwałtowne podmuchy wiatru, wywierane na płot z blachy, są równoważone przez odpowiednią liczbę słupków, dzięki czemu płoty z blachy są  stabilne bez względu na warunki atmosferyczne. Blacha ogrodzeniowa jest zabezpieczona przed korozją przez odpowiedniej grubości powłokę alucynku. Producenci blachy ogrodzeniowej dają nawet do 25 lat gwarancji na blachy zabezpieczone antykorozyjnie taką powłoką.

Płoty z blachy jako ogrodzenia budowlane pełne są też często stosowane w przypadku, kiedy zachodzi potrzeba odgrodzenia się na stałe od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Takie płoty z blachy są o wiele tańsze i można je wykonać o wiele szybciej niż mur. Z pomocą takiego płotu z blachy można też wykonać boksy w celu odseparowania poszczególnych frakcji np. w sortowni śmieci.

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64