+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przestawne REMUS

  UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego (gratis)
można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne REMUS- standardowa wysokość 2m 


W cenie kompletu znajduje się: 

  • panel ogrodzeniowy o długości 2,54m i wysokości 1,9m. Jest wykonany jako 3 poprzeczki z profila hutniczego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo, do których przykręcona jest blacha trapezowa T18 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku
  • 3 obejmy proste łączące sąsiadujące panele ogrodzeniowe ze słupkiem, ocynk ogniowy
  • słupek wykonany z profila hutniczego prostokątnego 60x40x2000#2mm, ocynk ogniowy posiadający daszek z PCV
  • podpora wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo
  • obejma łącząca panel ogrodzeniowy z podporą, ocynk ogniowy
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła ogrodzeniowe i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 90cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe REMUS przenośne były pierwowzorem produkowanych obecnie ogrodzeń PREMIO i CLEVER. Stanowią doskonałe zabezpieczenie placu budowy. Konstrukcję cechuje sztywność, a dzięki solidnym szpilkom są pewnie zamocowane do podłoża, co zapewnia odporność na działanie nawet bardzo silnych wiatrów. Ogrodzenie budowlane posiada u góry ostre krawędzie blachy co działa zniechęcająco na ewentualnych intruzów, a dzięki temu, że od zewnątrz nie ma dostępu do uchwytów montażowych, niepowołane osoby nie mogą ich odkręcić i “otworzyć” tego ogrodzenia tymczasowego pełnego. 

Okolice Radomia i Kielc słyną w Polsce z występowania silnych wiatrów, więc chcąc produkować ogrodzenia budowlane pełne na ten rynek, musieliśmy opracować konstrukcję odporną na działanie silnych wiatrów, które wywierają ogromne siły na pełne panele. Dlatego jako uchwyt zastosowaliśmy opaskę słupków przez co niemożliwe jest jej rozgięcie i wyrwanie panela. Dzięki podłużnym otworom w uchwycie można ogrodzenie budowlane dostosować do małych nierówności terenu. Dzięki temu, że zarówno proste, narożne jak i końcowe uchwyty można zamocować na każdej wysokości słupka, z łatwością można zrobić uskoki ogrodzenia budowy, dostosowując je do większych nierówności gruntu – kończy się ogrodzenie tymczasowe na jednym pułapie i zaczyna na innym. Równięż podporę można zamocować do ogrodzenia przestawnego w dowolnym miejscu na słupku, przez co łatwo usztywnić ogrodzenie tymczasowe dokładnie w pionie. Dzięki zastosowaniu solidnych szpilek stopa betonowa jest pewnie przytwierdzona do podłoża co zapewnia stabilne posadowienie słupka i pozwala na zredukowanie jej ciężaru do 25kg, co jest dużym ułatwieniem w przypadku załadunku i transportu ogrodzenia budowlanego. 

Ogniowe cynkowanie elementów konstrukcji ogrodzenia budowlanego tymczasowego i stosowanie blach zabezpieczonych antykorozyjnie powłoką alucynku, która obecnie jest najskuteczniejsza na rynku, gwarantuje naszym ogrodzeniom budowlanym najwyższą estetykę i trwałość, dzięki czemu kupujecie Państwo produkty najwyższej jakości w niskiej cenie!!!

Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów wykonujemy także ogrodzenia budowlane pełne w dowolnym kolorze i wysokości. Po podaniu Waszych wymagań szybko dostaniecie Państwo dokładną wycenę! Staramy się posiadać zapasy magazynowe, więc standardowe zamówienia na ogrodzenia budowlane często możemy załatwiać “od ręki”.

Przy najbardziej nietypowych zamówieniach gwarantujemy szybki czas realizacji i transport naszych ogrodzeń budowlanych na konkurencyjnych warunkach!!! 

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64