+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Ogrodzenia budowlane pełne Remus STACJONARNE

  UWAGA PROMOCJA!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego otrzymacie bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Proszę przysłać na nasz adres: biuro@ogrodzeniaremus.pl zapytanie o ofertę, to w krótkim czasie otrzymacie niezobowiązującą Was do niczego wycenę ogrodzenia tymczasowego pełnego dopasowanego na Wasz plac budowy.

Ogrodzenia budowlane pełne Remus STACJONARNE- standardowa wysokość 1,9m 


Oferujemy tutaj ogrodzenia budowlane pełne Remus STACJONARNE. W cenie kompletu znajduje się: 

  • panel ogrodzeniowy o długości 2,54m i wysokości 1,9m. Jest wykonany jako 3 poprzeczki z profila hutniczego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo, do których przykręcona jest blacha ogrodzeniowa trapezowa T18 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku
  • 3 obejmy proste łączące sąsiadujące panele ogrodzeniowe ze słupkiem, ocynk ogniowy
  • słupek wykonany z profila hutniczego prostokątnego 60x40x2700#2mm, ocynkowany ogniowo, posiadający daszek z PCV
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu. 

Ogrodzenia budowlane pełne Remus STACJONARNE stosuje się w sytuacji, kiedy z braku miejsca nie można zastosować podpór tymczasowych ogrodzeń budowlanych pełnych przenośnych. 

Ten typ ogrodzenia budowlanego pełnego przewidziany jest również do montażu w miejscu, gdzie jest przewidziane docelowe ogrodzenie z drutu zgrzewanego 3D. Zabetonowane słupki ogrodzenia gwarantują odpowiednią stabilność bez konieczności użycia podpór, a po zakończeniu prac budowlanych panele ogrodzenia budowlanego pełnego można szybko zdemontować i przenieść na kolejną budowę, a na zabetonowanych słupkach zainstalować panele z drutu zgrzewanego 3D. Wymiary paneli ogrodzenia tymczasowego pełnego pokrywają się z wymiarami paneli ogrodzenia z drutu zgrzewanego 3D. 

Ogrodzenia budowlane pełne tego typu są też często stosowane w przypadku, kiedy zachodzi potrzeba odgrodzenia się na stałe od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. To ogrodzenie budowlane jest o wiele tańsze i można go wykonać o wiele szybciej niż mur. Z pomocą tego ogrodzenia budowlanego pełnego można też wykonać boksy w celu odseparowania poszczególnych frakcji np. w sortowni śmieci.

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64