+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Ogrodzenia Remus STACJONARNE

  UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego (gratis)
można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

Ogrodzenia budowlane Remus STACJONARNE- standardowa wysokość 1,9m 


W cenie kompletu znajduje się: 

  • panel ogrodzeniowy o długości 2,54m i wysokości 1,9m. Jest wykonany jako 3 poprzeczki z profila hutniczego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo, do których przykręcona jest blacha trapezowa T18 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku
  • 3 obejmy proste łączące sąsiadujące panele ogrodzeniowe ze słupkiem, ocynk ogniowy
  • słupek wykonany z profila hutniczego prostokątnego 60x40x2700#2mm, ocynkowany ogniowo, posiadający daszek z PCV
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu. 

Ogrodzenia budowlane pełne Remus STACJONARNE stosuje się w sytuacji, kiedy z braku miejsca nie można zastosować podpór tymczasowych ogrodzeń przenośnych. 

Ten typ ogrodzenia budowlanego pełnego przewidziany jest również do montażu w miejscu, gdzie jest przewidziane docelowe ogrodzenie z drutu zgrzewanego. Zabetonowane słupki ogrodzenia gwarantują odpowiednią stabilność bez konieczności użycia podpór, a po zakończeniu prac budowlanych panele ogrodzenia budowlanego pełnego można szybko zdemontować i przenieść na kolejną budowę, a na zabetonowanych słupkach zainstalować panele z drutu zgrzewanego. Wymiary paneli ogrodzenia tymczasowego pełnego pokrywają się z wymiarami paneli ogrodzenia z drutu zgrzewanego. 

Ogrodzenia budowlane pełne tego typu są też często stosowane w przypadku, kiedy zachodzi potrzeba odgrodzenia się na stałe od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. To ogrodzenie budowlane jest o wiele tańsze i można go wykonać o wiele szybciej niż mur. Z pomocą tego ogrodzenia budowlanego pełnego można też wykonać boksy w celu odseparowania poszczególnych frakcji np. w sortowni śmieci.

Kontakt

Warszawska 64 Radom 26-600

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl