+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Ogrodzenia budowlane pełne przenośne REMUS CLEVER

  UWAGA PROMOCJA!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb ogrodzenia budowlanego pełnego otrzymacie bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane pełne!
 można zaoszczędzić 1000 zł!!!

Proszę przysłać na nasz adres: biuro@ogrodzeniaremus.pl zapytanie o ofertę, to w krótkim czasie otrzymacie niezobowiązującą Was do niczego wycenę ogrodzenia budowlanego pełnego dopasowanego na Wasz plac budowy.

ogrodzenia pełne z blachy

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne Remus CLEVER- standardowa wysokość 2m

Oferujemy tu tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne Remus CLEVER. Cena kompletnego tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego zawiera: 

  • panel ogrodzeniowy CLEVER o długości 2,5m i wysokości 2,0m, wytworzony z blachy trapezowej T14 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku, do której przykręcono słupki z profila hutniczego prostokątnego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo,
  • podpora tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego usztywniająca panele w pozycji pionowej, wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo
  • obejma łącząca śrubą sąsiadujące panele ogrodzenia budowlanego pełnego i podporę, ocynkowana ogniowo
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 80cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca podporę do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

 

ogrodzenie z blachy

Wiele osób zastanawia się jakie ogrodzenie budowlane pełne będzie dla niego najlepsze. Nie jest to prosty wybór, ponieważ rynek oferuje wiele różnych produktów. Patrząc na zainteresowanie, to z całą pewnością możemy Państwu polecić ogrodzenia z blachy trapezowej, które sprawdzą się idealnie w wielu przypadkach. Ogrodzenie z blachy trapezowej posiada niebanalny wygląd oraz jest wytrzymałe.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ogrodzenie z blachy trapezowej, która wyróżnia się wyjątkowym designem. Stawiamy tylko na produkty najlepszej jakości, tak aby Wasze zadowolenie było stuprocentowe. Ogrodzenia z blachy trapezowej, zostały docenione przez szerokie grono naszych klientów, dlatego staramy się dalej poszerzać naszą ofertę, by można było w niej znaleźć wszystko to, co jest Wam potrzebne.

Kupujesz SPOKÓJ!!!

Odpowiednia sztywność przęsła tego tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego zapewniona jest dzięki dużej liczbie i 14mm wysokości fali blachy trapezowej, która dla dodatkowego usztywnienia przykręcona jest z 20 cm zakładem na środku panela do słupków, wkładanych do stopy betonowej. Słupki sąsiadujących paneli tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego są u góry połączone razem z podporą przy pomocy obejmy, dzięki czemu jeśli będzie taka potrzeba, panele można zamocować na różnych wysokościach względem siebie, co pozwala łatwo zrobić uskoki, przez co dopasowuje się tymczasowe ogrodzenie budowlane pełne do nierówności terenu i co pozwala na usztywnienie  tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego dokładnie w pionie. Zastosowanie uchwytów w formie opasek słupka zapewnia pewne mocowanie i uniemożliwia rozginanie uchwytów i wyrwanie panela przez wiatr. 

Kupujesz WYGODĘ!!!

Dzięki zastosowaniu szpilki wbijanej w ziemię, lub solidnych śrub z kołkami rozporowymi do mocowania na betonie, czy asfalcie  stopy betonowej, można było zredukować jej ciężar do 25kg i teraz może ją z łatwością nosić jedna osoba. Tymczasowe ogrodzenie budowlane pełne stojące w tak przybitej do gruntu, czy przykręconej do betonu stopie, jest stabilniejsze od tymczasowych ogrodzeń budowlanych pełnych z o wiele cięższymi stopami betonowymi stosowanymi w wyrobach konkurencji. Mała waga stopy ma ogromne znaczenie podczas transportu tymczasowych ogrodzeń budowlanych pełnych. Solidne szpilki czy śruby powodują, że stopy betonowe są stabilnie przytwierdzone do podłoża, co zapewnia bardzo sztywne mocowanie przęsła ogrodzenia budowlanego pełnego, a przy zamocowaniu podpór dla każdego panela ogrodzenia budowlanego pełnego gwarantujemy bardzo dużą stabilność i wytrzymałość pełnego przenośnego ogrodzenia budowy na nawet bardzo silne wiatry. 

Kupujesz KOMFORT!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane  pełne Remus CLEVER gwarantują bardzo szczelne ogrodzenie budowy. Panele tego tymczasowego ogrodzenia budowlanego pełnego przenośnego dokładnie przylegają do siebie, co czyni niemożliwym zajrzeć na plac budowy, oraz zamyka dostęp do uchwytów montażowych i zapobiega otwarciu przenośnego ogrodzenia budowlanego pełnego budowy od zewnątrz przez osoby postronne. Ostra górna krawędź blachy również nie zachęca potencjalnych intruzów do pokonania w ten sposób ogrodzenia budowlanego pełnego 

ogrodzenie z blachy trapezowej

Kupujesz PEWNOŚĆ!!!

konstrukcja produkowanych przez nas tymczasowych ogrodzeń budowlanych pełnych w całości jest ocynkowana ogniowo, a stosowana na wypełnienie blacha trapezowa jest antykorozyjnie zabezpieczona alucynkiem, co powoduje, że tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne Remus CLEVER przez wiele lat będą służyły Państwu zapewniając niezmienne wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie!!! 

ogrodzenia z blachy trapezowej

Aluzink AZ150 to powłoka antykorozyjna będąca stopem w 55% aluminium, 43,4% cynku z 1,6% krzemu. 

Blacha pokryta alucynkiem posiada następujące zalety:
– łatwiej poddaje się tłoczeniu
– jest bardziej odporna na korozję niż blacha ocynkowana
– na ciętych brzegach posiada katodową ochronę antykorozyjną
– jest bardziej odporna na wysokie temperatury – do 315°C (iskry ze szlifowania, spawania itp.) 

Dbamy o każdego klienta!!!

Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, za niewielką dopłatą wykonujemy również tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne wypełnione blachą trapezową o dowolnym, dostępnym na rynku kolorze. Po podaniu numeru koloru z palety RAL szybko otrzymacie Państwo dokładną wycenę!!!
Dzięki temu, że posiadamy zawsze zapas magazynowy, wiele zamówień możemy zrealizować “od ręki”. Przy nawet nietypowych zamówieniach gwarantujemy szybki termin realizacji i transport na korzystnych warunkach!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne Remus CLEVER na placu budowy.

Kontakt

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl

PL 26-600 Radom Ul. Warszawska 64