+48 500 232 247 biuro@ogrodzeniaremus.pl

Tymczasowe ogrodzenia budowlane przestawne REMUS CLEVER

  UWAGA PROMOCJA!!!

Wystarczy zamówić 150mb ogrodzenia budowlanego, a otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia tymczasowego (gratis)
można zaoszczędzić 800 zł!!!

Jeżeli zamówicie Państwo więcej niż 250mb tymczasowego ogrodzenia budowlanego otrzymacie transport do 200km od Radomia w cenie ogrodzenia budowlanego i dodatkowo bramę wjazdową dwuskrzydłową przenośną 5 m szerokości (2x2,5m) w takiej samej cenie za mb jak ogrodzenie budowlane!
 można zaoszczędzić 2000 zł!!!

ogrodzenia pełne z blachy

Tymczasowe ogrodzenia budowlane pełne przenośne Remus CLEVER- standardowa wysokość 2m

Cena kompletnego ogrodzenia budowlanego zawiera: 

  • panel ogrodzeniowy CLEVER o długości 2,5m i wysokości 2,0m, wytworzony z blachy trapezowej TKR18 o grubości 0,5mm z antykorozyjną powłoką alucynku, do której przykręcono słupki z profila hutniczego prostokątnego 30x20#2mm, ocynkowane ogniowo,
  • podpora ogrodzenia budowlanego pełnego wytworzona z profila hutniczego zamkniętego prostokątnego 30x20#2mm o długości 2,40m, ocynkowana ogniowo
  • obejma łącząca sąsiadujące panele ogrodzeniowe i podporę, ocynkowana ogniowo
  • betonowa stopa o wymiarach 600x200x100mm, posiadająca dwa otwory 60x40mm na przęsła ogrodzeniowe i szpilkę, oraz otwór fi 20mm do zamocowania stopy kołkiem rozporowym do podłoża betonowego lub asfaltowego, zbrojona drutem fi 6mm.
  • szpilka stopy betonowej o długości 60cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 60x40#2mm przytwierdzajaca stopę do gruntu
  • szpilka podpory o długości 80cm wykonana z profila zamkniętego hutniczego 30x20#2mm mocująca podporę do gruntu
  • nakrętki, podkładki i śruby potrzebne do montażu.

 

ogrodzenie z blachy

Wiele osób zastanawia się jakie ogrodzenie będzie dla niego najlepsze. Nie jest to prosty wybór, ponieważ rynek oferuje wiele różnych produktów. Patrząc na zainteresowanie, to z całą pewnością możemy Państwu polecić ogrodzenia pełne z blachy, które sprawdzą się idealnie w wielu przypadkach. Ogrodzenie z blachy posiada niebanalny wygląd oraz jest wytrzymałe.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ogrodzenie z blachy trapezowej, która wyróżnia się wyjątkowym designem. Stawiamy tylko na produkty najlepszej jakości, tak aby Wasze zadowolenie było stuprocentowe. Ogrodzenia z blachy trapezowej, zostały docenione przez szerokie grono naszych klientów, dlatego staramy się dalej poszerzać naszą ofertę, by można było w niej znaleźć wszystko to, co jest Wam potrzebne.

Kupujesz SPOKÓJ!!!

Odpowiednia sztywność przęsła tego ogrodzenia budowlanego tymczasowego zapewniona jest dzięki dużej liczbie i 18mm wysokości fali blachy trapezowej, która dla dodatkowego usztywnienia przykręcona jest z 20 cm zakładem na środku panela do słupków, wkładanych do stopy betonowej. Słupki sąsiadujących paneli ogrodzenia budowlanego tymczasowego są u góry połączone razem z podporą przy pomocy obejmy, dzięki czemu jeśli będzie taka potrzeba, panele można zamocować na różnych wysokościach względem siebie, co pozwala łatwo zrobić uskoki, przez co dopasowuje się ogrodzenie budowlane tymczasowe do nierówności terenu i co pozwala na usztywnienie ogrodzenia budowlanego dokładnie w pionie. Zastosowanie uchwytów w formie opasek słupka zapewnia pewne mocowanie i uniemożliwia rozginanie uchwytów i wyrwanie panela przez wiatr. 

Kupujesz WYGODĘ!!!

Dzięki zastosowaniu szpilki wbijanej w ziemię, lub solidnych śrub z kołkami rozporowymi do mocowania na betonie, czy asfalcie  stopy betonowej, można było zredukować jej ciężar do 25kg i teraz może ją z łatwością nosić jedna osoba. Ogrodzenie budowlane stojące w tak przybitej do gruntu, czy przykręconej do betonu stopie, jest stabilniejsze od ogrodzeń tymczasowych z o wiele cięższymi stopami betonowymi stosowanymi w wyrobach konkurencji. Mała waga stopy ma ogromne znaczenie podczas transportu ogrodzeń budowlanych. Solidne szpilki czy śruby powodują, że stopy betonowe są stabilnie przytwierdzone do podłoża, co zapewnia bardzo sztywne mocowanie przęsła ogrodzenia budowlanego, a przy zamocowaniu podpór dla każdego panela ogrodzenia budowlanego tymczasowego gwarantujemy bardzo dużą stabilność i wytrzymałość pełnego przenośnego ogrodzenia budowy na nawet bardzo silne wiatry. 

Kupujesz KOMFORT!!!

Ogrodzenia budowlane tymczasowe Remus CLEVER gwarantują bardzo szczelne ogrodzenie budowy. Panele tego ogrodzenia tymczasowego przenośnego dokładnie przylegają do siebie, co czyni niemożliwym zajrzeć na plac budowy, oraz zamyka dostęp do uchwytów montażowych i zapobiega otwarciu przenośnego ogrodzenia budowy od zewnątrz przez osoby postronne. Ostra górna krawędź blachy również działa na potencjalnych intruzów odstraszająco.  

ogrodzenie z blachy trapezowej

Kupujesz PEWNOŚĆ!!!

konstrukcja produkowanych przez nas ogrodzeń budowlanych w całości jest ocynkowana ogniowo, a stosowana na wypełnienie blacha trapezowa jest antykorozyjnie zabezpieczona alucynkiem, co powoduje, że ogrodzenia tymczasowe Remus CLEVER przez wiele lat będą służyły Państwu zapewniając niezmienne wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie!!! 

ogrodzenia z blachy trapezowej

Aluzink AZ150 to powłoka antykorozyjna będąca stopem w 55% aluminium, 43,4% cynku z 1,6% krzemu. 

Blacha pokryta alucynkiem posiada następujące zalety:
– łatwiej poddaje się tłoczeniu
– jest bardziej odporna na korozję niż blacha ocynkowana
– na ciętych brzegach posiada katodową ochronę antykorozyjną
– jest bardziej odporna na wysokie temperatury – do 315°C (iskry ze szlifowania, spawania itp.) 

Dbamy o każdego klienta!!!

Żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, za niewielką dopłatą wykonujemy również ogrodzenia budowlane tymczasowe wypełnione blachą o dowolnym, dostępnym na rynku kolorze. Po podaniu numeru koloru z palety RAL szybko otrzymacie Państwo dokładną wycenę!!!
Dzięki temu, że posiadamy zawsze zapas magazynowy, wiele zamówień możemy zrealizować „od ręki”. Przy nawet nietypowych zamówieniach gwarantujemy szybki termin realizacji i transport na korzystnych warunkach!!!

Tymczasowe ogrodzenia budowlane Remus CLEVER na placu budowy.

Kontakt

Warszawska 64 Radom 26-600

tel +48 500 232 247

biuro@ogrodzeniaremus.pl